default
en
ru

Spotkanie informacyjne

Linia

W dniu 08.09.2021 o godzinie 12.00 w ZMJ Jabłońscy Sp. z o.o. odbędzie się spotkanie inicjujące Projekt pn. „Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w produkowanych maszynach poprzez wprowadzenie nowego procesu technologicznego dotyczącego cięcia i gięcia elementów stanowiących poszczególne podzespoły wytwarzanych maszyn”, który korzysta z dofinansowania o wartości 2 200 000 PLN otrzymanego od Państwa Norwegii.

Urlop 2021

Linia

Szanowni Państwo!

Firma ZM Jabłoński Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w dniach od 2.08 - 15.08.2021r.. firma będzie zamknięta z powodu przerwy urlopowej.

Prosimy o uwzględnienie tego terminu przy składaniu zamówień oraz zapytań dotyczących maszyn.

Zapraszamy ponownie do kontaktu 16.08.2021r.

Długi weekend

Linia

Wielkanoc 2021

Linia

Wszystkim naszym Klientom chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, a także wielu sukcesów.

Pragniemy również poinformować, że w dniach od  01.04.2021r. do  05.04.2021r. właściciele firmy ZM Jabłoński oraz jej pracownicy przebywają na przerwie świątecznej. Zapraszamy do kontaktu z nami po tym terminie.

Korowarka RH-34

Linia

Korowarka RH-34, maszyna już po testach, zainstalowana u klienta.

Maszyna charakteryzuje się ruchomą głowicą we wszystkich kierunkach, co ma znaczący wpływ na  efekt korowania. 

Przerwa świąteczna 2020

Linia

Z okazji zbliżających się  Świąt wszystkim naszym Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy zdrowych, spokojnych Świąt, oraz aby  Nowy 2021 Rok był spokojniejszy i upływał w zdrowiu.

Jednocześnie informujemy, że w dniach od 23-24.12.2020r. oraz 31.12.2020r. w naszej firmie obowiązuje przerwa świąteczno – noworoczna. Dziękujemy za wyrozumiałość, zapraszamy 04.01.2021r.   

Rampy załadowcze

Linia

Nie ma czasu na przestoje w tą zimową aurę, kolejne zamówienie gotowe.

Sztaplarka SD-81

Linia

Kolejna realizacja zakończona, tym razem instalacja maszyny odbyła się na Ukrainie.

Mimo wielu formalności związanych z wyjazdem, montaż odbył się w bardzo krótkim czasie

Nowy projekt maszyny OW-35-ZW

Linia

Nowe możliwości maszyny OW-35-ZW. Kolejny projekt ukończony.

Maszyna została wyposażona w sprzęg pił zrębkujących, które daja możliwość zrębkowania z jednej strony 4 cm, a także culagę pneumatyczną z możliwością ustawienia piły w linii jej pracy.

Ciekawą alternatywą jest podajnik łańcuchowy wraz z podnośnikiem nożycowym, który istotnie wpływa na ergonomie pracy.

Święto Niepodległości 2020

Linia

Szanowni Państwo!  Firma ZM Jabłoński Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w dniach od 09.11.2020r. do 11.11.2020r.. firma będzie zamknięta z powodu przerwy urlopowej.  Prosimy o uwzględnienie tego terminu przy składaniu zamówień oraz zapytań dotyczących maszyn.

Zapraszamy ponownie do kontaktu 12.11.2020 r.

 

Urlop 2020

Linia

Szanowni Państwo!

Firma ZM Jabłoński Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w dniach od 1.08 - 16.08.2020r. firma będzie zamknięta z powodu przerwy urlopowej.

Prosimy o uwzględnienie tego terminu przy składaniu zamówień oraz zapytań dotyczących maszyn.

Zapraszamy ponownie do kontaktu 18.08.2020r.

DREMA 2019

Linia

Pragniemy serdecznie zaprosić na Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które odbędą się 10-13 września 2019r. w Poznaniu. Do zobaczenia w pawilonie nr 3, stanowisko 26C

Złoty Medal na targach DREMA 2018 w Poznaniu

Linia

Bardzo miło nam poinformować, że firma ZM Jabłoński została uhonorowana Złotym Medalem targów DREMA 2018 za stworzenie pilarki taśmowej PTe-80. Jest to linia traków poziomych z zaawansowanym sterowaniem, charakteryzująca się dużą wydajnością przy zastosowaniu wąskiej taśmy.

Zobacz więcej...

 

Targi DREMA w Poznaniu

Linia

Pragniemy serdecznie zaprosić na Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które odbędą się 11-14 września 2018r. w Poznaniu. Na targach zachęcamy do oglądania naszych maszyn, stoisko na placu wystawowym numer 5. Do zobaczenia.

Linia kapująco-sortująca LKS-1

Linia

Firma ZM Jabłoński wprowadziła do oferty kolejną maszynę . Tym razem chcemy zaprezentować Linię kapująco - sortującą LKP-1.
W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Zobacz więcej...

 

Układarka do desek (sztaplarka) z rozcinarką SD-250

Linia

W celu zapewnienia automatyzacji procesu przetarcia drewna firma ZM Jabłoński zaprojektowała i wykonała układarkę do desek (sztaplarkę) z rozcinarką SD-250. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zobacz więcej...

 

Targi Las-Expo w Kielcach

Linia

Pragniemy serdecznie zaprosić na XVII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi, które odbędą się 17-19 marca 2017r. w Kielcach. Na targach zachęcamy do oglądania naszych maszyn na dwóch stoiskach. Do zobaczenia.

Układarka do desek (sztaplarka)

Linia

Kolejna pozycja w ofercie ZM Jabłoński to bardzo przydatna do równego układania desek Sztaplarka. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami. Zobacz więcej....

Nowe oblicze korowarki

Linia

Od grudnia 2015r. zaczynamy korowanie obwodowe. Zapraszamy do zapoznania się z nowym rodzajem korowarki.

Obrzynarka dwustronna OW-30 typu L

Linia

Do serii maszyn OW-30 dołączyła kolejna obrzynarka typu L wyposażona w system taśmowy podawczy i odbiorczy usprawniający pracę. Zobacz więcej...

Pilarka taśmowa pionowa z posuwem
PTP 1R

Linia

Nasza firma poszerzyła swój asortyment o kolejną maszynę stolarską- pilarkę taśmową pionową z posuwem PTP 1R. Pilarka jest idealnym rozwiązaniem do cięcia wzdłużnego elementów drewnianych o grubości już od 3 mm. Zobacz więcej...

Większa moc serii PTP 1500

Linia

W lipcu br uruchomiliśmy linię przetarcia opartą na nowej głowicy seri PTP 1500. W porównaniu do poprzedniej wersji zostały zwiększona koła prowadzące piłę oraz prześwit między ślizgami dzięki czemu możemy przecierać kłody o średnicy 1m bez obracania. Zobacz więcej...

Obrzynarka i wielopiła

Linia

Swoje konstrukcje staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb klientów. Jednym z takich przykładów jest wchodząca właśnie do oferty maszyna o symbolu OW-35, zmodyfikowana wersja poprzednich urządzeń tego typu. Zobacz więcej...