Pilarka taśmowa pionowa z posuwem PTP 1
Nasza firma poszerzyła swój asortyment o kolejną maszynę stolarską- Pilarkę taśmową pionową z posuwem PTP 1. Pilarka jest ide ...
Więcej
Targi Kielce 2015
Po raz kolejny firma ZM Jabłoński pojawiła się na Targach w Kielcach. Dziękujemy za duże zainteresowanie naszymi stoiskami. W ...
Więcej
       

  Oferta podstawowa:
  Maszyny tartaczne:
   - Kijarka
   - Obtaczarka
   - Ostrzałki do pił
  Maszyny stolarskie
  Maszyny do domów z bali
  Usługi:
   - Laser liniowy

...
 
Szukaj

Korowarka RH-33

PTP 1510

PTP 1208

Pilarka szerokotaśmaowa PT-1000

OW - 30

OW-35

Pilarka taśmowa rozdzielcza PTR 2G

Pilarka taśmowa rozdzielcza czterogłowicowa PTR

Obtaczarka OBT

Obrzynarka Dwustronna Poprzeczna ODP-315

Pilarka taśmowa PT b1

Pilarka taśmowa PT b1 s-typ

Pilarka taśmowa PT b1 max

Pilarka taśmowa pozioma PT b13

Pilarka taśmowa przemysłowa PT e64

Pilarka taśmowa pionowa PTP-1

Pilarka taśmowa pionowa PTP 2G

Pilarka taśmowa pionowa czterogłowicowa PTP-4G

Obrzynarka dwustronna ODW-35T

Obrzynarka dwustronna ODW-35 T4

Obrzynarka dwustronna ODW-40

Obrzynarka jednostronna wzdłużna OBJ35 (DBRZ b35)

Automatyczna linia do obrzynania

Rampa załadowcza

Stół montażowy do palet SDP-03

Ostrzałka z tarczą borazonową

Ostrzałka OPT-S6

Maszyny tartaczne

PT-1011Maszyny, znajdujące zastosowanie w przemyśle tartacznym, to jedna z ważniejszych gałęzi produkcyjnych ZM Jabłoński. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn, które usprawniają pracę w wielu przedsiębiorstwach. Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań technologicznych, za zakresu mechaniki oraz automatyki przemysłowej. Oferujemy naszym klientom m.in. nowoczesne maszyny tartaczne, stolarskie, dźwigowe.

W ofercie maszyn tartacznych, znajdują się: pilarki (traki) taśmowe, obrzynarki jedno i dwustronne, korowarki, obtaczarki, ostrzałki, stoły montażowe do palet i wiele innych specjalistycznych urządzeń. Wyposażamy zakłady w kompletne linie do przerobu drewna na tarcicę budowlaną, jak i deskę paletową. Doskonale zorganizowany park maszynowy oraz rzetelnie wykwalifikowana kadra, pozwalają nam projektować oraz budować maszyny nietypowe, na specjalnie zamówienie klienta. Zaopatrzymy Państwa firmę w profesjonalne maszyny tartaczne. Konkurencyjne ceny, specjalistyczna wiedza oraz wysoka jakość wyprodukowanych przez nas maszyn, czyni nas niezawodnym partnerem i dostawcą sprzętu do obróbki drewna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn tartacznych. Każda maszyna naszej produkcji znajduje się w katalogu powyżej, gdzie zawarty jest opis, charakterystyka i zastosowanie produktu oraz dane techniczne. W przypadku jakichkolwiek pytań co do parametrów maszyn lub możliwości ich zamówienia, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.